The White Suite Principe Real

Belangrijkste voorzieningen

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    The White Suite Principe Real Lissabon bevindt zich op 16 minuten wandelen van het Rossio en biedt draadloos internet. Dit appartement van 25 m² heeft een centrale locatie in de Avenida da Liberdade wijk, op een paar stappen verwijderd van het Museu Medeiros e Almeida.

    Dit 1-badkamer appartement is binnen 2 km afstand van het Museum van het Oosten te vinden. The White Suite Principe Real ligt op 10 minuten wandelafstand van het metrostation Rato en binnen 25 minuten wandelafstand van de Time Out Market Lisbon. Deze 1-slaapkameraccommodatie ligt in de nabijheid van het Nationaal Natuurhistorisch Museum.

    Bij deze accommodatie zullen gasten genieten van het gemak van een droger en handdoeken in de badkamer. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.

    Om uw comfort te verhogen, heeft The White Suite Principe Real een kitchenette met een koffie/theezetapparaat en een koelkast. Het treinstation Campolide ligt op 2 km van dit appartement en de luchthaven Humberto Delgado ligt op 15 minuten rijden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer81279/AL

    Kameropties bij The White Suite Principe Real Lissabon

    Bij deze accommodatie zullen gasten genieten van het gemak van een droger en handdoeken in de badkamer. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    The White Suite Principe Real Lissabon Kamer foto The White Suite Principe Real Lissabon Macro Details foto The White Suite Principe Real Lissabon Buitenkant foto The White Suite Principe Real Lissabon In de buurt foto The White Suite Principe Real Lissabon Keuken foto The White Suite Principe Real Lissabon In de buurt foto The White Suite Principe Real Lissabon In de buurt foto The White Suite Principe Real Lissabon In de buurt foto The White Suite Principe Real Lissabon Macro Details foto The White Suite Principe Real Lissabon Buitenkant foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 25 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij The White Suite Principe Real Lissabon

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van The White Suite Principe Real Lissabon

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Portugal

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van The White Suite Principe Real?
      De grootte van The White Suite Principe Real is 25 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    The White Suite Principe Real Lissabon